Our Score

خرید میوه خشک برای صادرات

 

میوه خشک صادراتی

مصرف روزانه ی انواع میوه برای حفظ سلامتی توصیه می شود. میوه های تازه را نمی توان مدت زمان بیشتری نگهداری کرد به همین دلیل بانوان ترجیح می دهند در فصل تابستان میوه ها را خشک کنند. خشک کردن و فریز کردن میوه های تابستانی دو روش متفاوت جهت نگهداری طولانی مدت میوه  می باشد. خریده میوه خشک برای صادرات در سطح کشور توسط مجموعه بالسی انجام می شود.

خرید میوه خشک برای صادرات به کشور های دیگر

هر چند که فریز کردن یکی از راههای نگهداری میوه می باشد اما بسیاری از میوه ها را نمی توان فریز کرد، چون یخ زدگی باعث می شود تا کیفیت اصلی میوه از بین برود. خشک کردن میوه اگر مطابق با استاندارد های کمی و کیفی انجام شود ماندگاری طولانی مدتی خواهد داشت. خریده میوه خشک برای صادرات، توسط تاجران میوه انجام می شود. کسانی که در کار تجارت سبزی و میوه خشک فعالیت دارند به خوبی می دانند که وزن سبک ان ها باعث انتقال راحت می شود.

پرتقال خشک‌شده
پرتقال خشک

میوه خشک ها در بسته بندی های دست چین و کاملا بهداشتی به کشور های دیگر صادر می شوند. از آنجایی از مواد شیمیایی به عنوان نگهدارنده استفاده نمی کنند، میوه خشک ها را باید کاملا حرفه ای بسته بندی کنند تا بتوانند بدون هیچ عیب و نقصی به مقصد برسانند. خرید میوه خشک برای صادرات معمولا از مراکزی انجام می شود که کاملا قابل اعتماد باشند. خشک کردن میوه به صورت سنتی و صنعتی صورت می گیرد.

میوه خشک بسیاری از ویتامین های بدن را تامین می کنند. مثلا آلو خشک که سرشار از اهن می باشد که فرایند سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد. اگر خصوصیات هر کدام از میوه های تازه و خشک را بررسی می کنیم در می یابیم که کلسیم، ویتامین c، ویتامین b و… مورد نیاز بدن را تامین می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.