منو

درمان آلزایمر با پودر گل سرخ محمدی

1397/02/11

 

طبیعت گل سرخ محمدی معتدل تا کمی سرد و  خشک است. جالب است بدانید  طبعیت گرده گل سرخ محمدی گرم و خشک می‌باشد. این گیاه منبع غنی از ویتامین‌های  A، C ، B  و K است. در ادامه مقاله ای پیرامون مبحث رابطه  آلزایمر با پودر گل سرخ مطالبی مهیا کرده ایم.

توصیه می‌شود مقاله‌های زیر را نیز بخوانید.


درمان آلزایمر با پودر گل سرخ

پرگل سرخ محمدی یا غنچه گل سرخ محمدی بهتر است در زیر آفتاب خشک شده وتمام اجزاء گل به طور کامل پودر شود. جهت جلوگیری از آلزایمر لازم است پودر گل سرخ محمدی را به مقدار یک قاشق چای‌خوری به همراه غذا میل کنید. طبق نظر متخصصین تغذیه برای جلوگیری از عارضه های گوارشی بهتر است در هفته اول هر 24 ساعت یکبار یک قاشق چای‌خوری، هفته دوم هر 12 ساعت یکبار یک قاشق چای‌خوری و در هفته سوم مصرف هر 8 ساعت یک قاشق چای‌خوری پودر گل سرخ مصرف شود. پس از گذشت سه هفته آثار بهبودی و تاثیرات مثبت این داروگیاهی را حس خواهید کرد. البته قابل ذکر است بدانید مصرف این گیاه برای بیمارانی که چندین سال است مبتلا هستند فقط جنبه کنترل بیماری را دارد وهمچنین ممکن است موجب بهبود علائم ‌شود. علت بیماری آلزایمر مرگ سلول‌های مغزی است و ممکن است کاهش سلول‌های عصبی مدت زمان بسیاری بدون وقوع علایم واضحی شروع شده باشد. بنابر این بهتر است با مصرف گل سرخ محمدی از وقوع آن پیشگیری کرد. طبق توصیه برخی از پزشکان حتی افراد سالم با مصرف گل سرخ می‌توانند خود را در مقابل فراموشی دوره سالمندی و بیماری آلزایمر ایمن کنند یا روند بازسازی سلول‌های مغزی را با این گیاه سرعت ببخشند. البته ممکن است مصرف این پودر در بدن شما باعث عارضه اسهال شود که برای جلوگیری از این مشکل می‌توانید از پودر سنجد و یا عرق نعنا نیز استفاده کنید، چون استفاده ازداروهای شیمیایی ممکن است تاثیرات مثبت گل سرخ محمدی را کاهش دهد.

پژوهش‌ها نشان داده مغز و دستگاه جنسی تاثیرمتقابل روی یکدیگر دارند، تقریبا هر عاملی که قدرت حافظه را تغییر دهد نیز قدرت جنسی را نیز دست‌خوش تغییر خواهد کرد. گل سرخ علاوه بر تقویت حافظه و اثر پیشگیری و درمان آلزایمر نیز خاصیت ضد افسردگی و تقویت قوای جنسی را دارد. فراورده‌های این گیاه کاهش دهنده تپش قلب هستند و از آن‌ها برای تولید شربت‌های تسکین دهنده اعصاب استفاده  می‌شود و روغن آن نیز شادی‌آور و باعث کاهش افسردگی و اضطراب است.

خاصیت‌های فراوان گل سرخ محمدی باعث شد، تا شرکت بالسی این محصول را به عنوان یکی از محصولات بسته‌بندی خود درکنار فروش فله غنچه گل سرخ عرضه کند.

 

عکس بسته بندی غنچه گل سرخ خشک شده

عکس بسته بندی غنچه گل سرخ خشک شده

 

2 دیدگاه برای این نوشته

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

  1. سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

    1. باسلام ممنون از حسن توجه شما. پایدار باشید

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی