منو

سبزی خشک جهت صادرات به اقسام نقاط جهان

1398/10/21

سبزی خشک جهت صادرات به اقسام نقاط جهان


خواص سبزی خشک

انواع سبزی خشک درجه ی یک و با کیفیت در سطح کشور تولید می شود و جهت فروش و صادارات بسته بندی می گردند. در بسیاری از شهر های ایران بعد از اینکه سبزی های تازه را خشک کردند، به طور عمده به فروش می رسانند. سبزی خشک جهت صادرات را به روش های سنتی و صنعتی تولید کرده و بسته بندی می کنند. دستگاههایی که در کارخانه جات جهت خشک کردن استفاده می شوند کار خشک کردن را برای تولید کنندگان آسان تر می کند.

نحوه ی بسته بندی سبزی خشک

در دستور پخت غذاهای ایرانی اکثرا از سبزی به عنوان مواد اصلی استفاده می شود. از آنجایی که دست یابی به سبزی تازه در فصل زمستان مشکل است، بانوان از سبزی خشک به عنوان جایگزین سبزی تر استفاده می کنند. سبزی خشک جهت صادرات به شهر ها و کشور های مختلف در مجموعه بالسی تولید می شود.

سبزی خشک

نحوه ی بسته بندی کردن سبزی خشک جهت صادرات اهمیت بسزایی دارد. اگر خطایی در نحوه ی بسته بندی کردن آن رخ بدهد موجب خراب شدن سبزی می شود بخصوص اگر قرار باشد صادارت به کشور های دیگر انجام شود. مثلا اگر قرار باشد که به مناطق سردسیر سبزی خشک صادر نمایند باید در نحوه ی بسته بندی آن دقت شود. به دلیل شرایط آب و هوای مطلوب کشور ایران انواع سبزی کشت می شود. در واقع سبزی خشک با بهترین کیفیت در مجموعه بالسی تولید و توزیع میشود. در جنوب کشور ایران حتی در فصل زمستان هم می توان سبزی تازه و باکیفیت کشت کرد.

تولید کنندگانی که در صادرات سبزی خشک فعالیت دارند به خوبی می دانند که رعایت نکات ضروری در صادرات سبزی بسیار حائز اهمیت است. بسته بندی سبزی خشک باید مطابق با استاندارد های کیفی و کمی باشد. همچنین تولید کنندگان سبزی خشک برای صادرات به کشورهای خارجی باید با قوانین و مقررات کمرگی آشنایی داشته باشند.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی