Our Score

بالسی یکی از شرکت های صادرات میوه خشک

فروش عمده میوه خشک

بالسی یکی از شرکت های صادرات میوه خشک  است که اتفاقا در این زمینه نیز بسیار خوش می درخشد. محصولات متنوع بالسی مثل میوه های خشک، انواع ادویه جات، سبزیجات خشک، سبزیجات تازه، گل محمدی خشک شده، قندهای میوه و … در بسته بندی های مناسب و استاندارد به کشورهای بسیاری همچون عراق، روسیه، ترکیه و … صادر می شوند. طعم بی نظیر میوه های ایرانی درکنار دقت بالایی که بالسی در انتخاب، خشک کردن و بسته بندی آنها به خرج داده باعث شده روز به روز بر طرفداران میوه خشک بالسی افزوده شود.

فاکتورهای لازم برای شرکت های صادرات میوه خشک

برای آنکه شرکت های صادرات میوه خشک  در صحنه رقابت باقی مانده و مشتریان خود را حفظ کنند فاکتورهای بسیاری مورد نیاز است. اول از همه اینکه محصولاتی که عرضه می کنند باید کیفیت لازم را در حد استانداردهای بین المللی داشته باشد. همچنین بسته بندی امری است که برای محصولات صادراتی بسیار حائز اهمیت است. یک پکیج بی نام و نشان که پلمپ درست و حسابی نداشته باشد در بازار خارجی هیچ ارزشی ندارد.

میوه مخلوط خشک

شرکت های صادرات میوه خشک  باید شرایط لازم برای نگهداری بهداشتی و اصولی میوه ها را داشته باشند. به علاوه باید در زمینه حمل و نقل نیز هوشمندانه عمل کرده و با شرکت های کاربلد و سریعی در این زمینه همکاری کنند. خوشبختانه صنایع غذایی بالسی تمام این ویژگی های مثبت را با هم دارد.

بالسی میوه ها را از بهترین مزارع انتخاب کرده و سپس با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا آن ها را خشک و بسته بندی می کند. بسته بندی های بالسی در عین استحکام بسیار جذاب بوده و توجه مشتری را جلب می کند. محصولات بالسی در شرایطی کاملا بهداشتی و سالم نگهداری شده و ارسال آنها به هر نقطه از ایران و جهان در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد. بنابراین به جرات می توان گفت بالسی یکی از بهترین شرکت های صادرات میوه خشک  است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.