منو

ویژگی های مثبت شرکت های صادرات میوه خشک

1398/11/26

بالسی یکی از شرکت های صادرات میوه خشک

همانطور که می دانید نگهداری میوه تازه همیشه میسر نیست . بنابراین انسان همیشه به دنبال راهی برای نگه داری طولانی مدت میوه بوده است. خشک کردن میوه یکی از این راه ها می باشد . خرید عمده میوه خشک در تهران بسیار رایج است . بالسی یکی از این شرکت ها می باشد که کار خود را در زمینه تولید و فروش میوه خشک در سال 1385 آغاز کرده است . مدیران این شرکت از همان ابتدا کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند.  شرکت بالسی میوه های خشک را با کیفیت عالی در بسته بندی های زیبا به سراسر تهران و سایر کشورها ارسال می کند.

میوه های خشک خاصیت زیادی دارند و می توانند یک جایگزین مناسب برای تنقلات مضر کودکان باشند . همچنین برای توشه سفرهای کوهنوردی عالی هستند و یا یک میان وعده سالم و مقوی برای همگان است . از این رو طی سال های اخیر اقبال عمومی برای مصرف آنها افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از مشاغل مرتبط به دنبال شرکتی هستند که فروش عمده میوه خشک را با بهترین شرایط انجام دهد و بی شک بالسی یکی از همین شرکت هاست.

فروش عمده میوه خشک

بالسی یکی از شرکت های صادرات میوه خشک  است که اتفاقا در این زمینه نیز بسیار خوش می درخشد . محصولات متنوع بالسی مثل میوه های خشک ، انواع ادویه جات ، سبزیجات خشک ، سبزیجات تازه ، گل محمدی خشک شده  و … در بسته بندی های مناسب و استاندارد به کشورهای بسیاری همچون عراق ، روسیه ، آلمان و … صادر می شوند. طعم بی نظیر میوه های ایرانی درکنار دقت بالایی که بالسی در انتخاب، خشک کردن و بسته بندی آنها به خرج داده باعث شده روز به روز بر طرفداران میوه خشک بالسی افزوده شود.

فاکتورهای لازم برای شرکت های صادرات میوه خشک

برای آنکه شرکت های صادرات میوه خشک  در صحنه رقابت باقی مانده و مشتریان خود را حفظ کنند فاکتورهای بسیاری مورد نیاز است. اول از همه اینکه محصولاتی که عرضه می کنند باید کیفیت لازم را در حد استانداردهای بین المللی داشته باشد. همچنین بسته بندی امری است که برای محصولات صادراتی بسیار حائز اهمیت است. یک پکیج بی نام و نشان که پلمپ درست و حسابی نداشته باشد در بازار خارجی هیچ ارزشی ندارد.

میوه مخلوط خشک

شرکت های صادرات میوه خشک  باید شرایط لازم برای نگهداری بهداشتی و اصولی میوه ها را داشته باشند. به علاوه باید در زمینه حمل و نقل نیز هوشمندانه عمل کرده و با شرکت های کاربلد و سریعی در این زمینه همکاری کنند. خوشبختانه صنایع غذایی بالسی تمام این ویژگی های مثبت را با هم دارد.

بالسی میوه ها را از بهترین مزارع انتخاب کرده و سپس با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا آن ها را خشک و بسته بندی می کند. بسته بندی های بالسی در عین استحکام بسیار جذاب بوده و توجه مشتری را جلب می کند. محصولات بالسی در شرایطی کاملا بهداشتی و سالم نگهداری شده و ارسال آنها به هر نقطه از ایران و جهان در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد. بنابراین به جرات می توان گفت بالسی یکی از بهترین شرکت های صادرات میوه خشک  است.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی