Our Score

فرصت صادرات سبزی خشک به عراق

خواص سبزی خشک

در سراسر دنیا معمولا در تهیه انواع غذاها از سبزی استفاده می کنند. در درجه اول سعی می کنند سبزی تازه خریداری کنند. در غیر این صورت از سبزی خشک استفاده می کنند. صادرات سبزی خشک به عراق توسط بالسی، مردم این کشور را بسیار خرسند کرده است. چون با وجود این سبزی های با کیفیت طعم غذاهای آن ها لذیذتر می شود.

کیفیت سبزی خشک برای صادرات به عراق باید به گونه ای باشد که در درجه اول خود شما را راضی کند. سپس تصمیم به صادرات آن بگیرید. قیمت سبزی خشک نسبت به نوع تازه آن بیشتر است. بنابراین باید وزن بسته ها خیلی زیاد نباشد تا قیمت آن مناسب باشد مثلا بسته بندی هایی در حد ۱۸۰ گرم تا ۲۰۰ گرم کفایت می کند.

چگونگی بسته بندی جهت صادرات سبزی خشک به عراق

بالسی یک شرکت معروف در کار صادرات سبزی خشک می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از نظر مدیران این شرکت، کیفیت سبزی خشک برای صادرات به عراق بسیار اهمیت دارد. نوع بسته بندی و شکیل بودن آن نیز مهم است.

سبزی خشک صادراتی

شرکت بالسی تمامی نکات را برای صادرات سبزی خشک در نظر دارد. خاصیت سبزی با خشک کردن آن از بین نمی رود. اگر سبزی را در شرایط ایده آل خشک کنیم تمام خواص آن حفظ خواهد شد.

استاندارد بودن محصول و داشتن گواهینامه بهداشت برای کالاهای صادراتی بسیار حائز اهمیت است. شرکت بالسی سبزی را با بهترین کیفیت خشک کرده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. مطمئن باشید با خرید از این شرکت هرگز پشیمان نخواهید شد، زیرا این شرکت در صادرات سبزی خشک به عراق جز پیشگامان است. وقتی از سبزی های این شرکت در تهیه غذا استفاده می کنید عطر و طعم آن را همانند سبزی تازه به خوبی حس می کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.