صادرات سبزی خشک به بازارهای جهانی

جزئیات طرح صادرات سبزی خشک

صادرات سبزی خشک از ایران توانسته نام کشورمان را در کشورهای زیادی بالا ببرد. با طرح صادرات سبزی خشک شرکت بالسی، افراد مختلف در سراسر دنیا امکان استفاده از سبزیجات تولید شده بر روی خاک ایران را خواهند داشت. سبزیجات تازه از مزارع سرسبز موجود در نقاط مختلف ایران، به کارخانه بالسی وارد می شوند. این سبزی ها پس از انجام عملیات پاکسازی آلودگی و حذف قسمت های زائد، به بخش مخصوصی که جهت خشک شدن سبزیجات از آن استفاده می شود، وارد می شود. سبزیجات آماده شده در طرح صادرات سبزی خشک در بهترین شرایط تولید شده اند و درجه کیفی بالایی دارند. خیلی از ایرانی های مقیم کشورهای خارجی، علاقه زیادی به خوردن محصولات ساخته شده در ایران دارند. سبزیجات در ایران با روش های مدرن کشاورزی تولید می شوند و طعم و عطر فوق العاده ای دارند.

سبزی خشک صادراتی

وقتی بسته های تولید شده در طرح صادرات سبزی خشک شرکت بالسی را بگشایید، عطر سبزیجات معطر خشک شده مدهوش تان خواهد کرد. کشور ایران از نظر وجود منابع طبیعی غنی است. تقریبا در تمام روزهای سال می توان سبزیجات را در ایران یافت نمود. به همین دلیل است که کشورهای بیشماری سالانه درخواست انجام شدن ,واردات سبزی خشک از سوی ایران را دارند. با وجود این طرح، در واقع شرکت بالسی به فکر ایرانیان مقیم کشورهای دیگر هم می باشد و سبزیجات معطر را به صورت خشک شده و در بسته بندی شکیل آماده ی انتقال می نماید.

سبزی خشک برای صادر شدن باید درون بسته بندی مناسب قرار بگیرند. بسته بندی ها باید مانع از ورود آب و رطوبت به سبزی ها شوند. در ضمن لازم است که از نظر ظاهری، زیبایی کافی داشته باشند. زیرا این محصولات به هر جای دنیا که بروند، نماینده ی صنعت ایران هستند. علاوه بر میزان کیفیت سبزیجات، شرکت بالسی از بسته بندی هایی استفاده می کند که آبروی ایران را حفظ نماید.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
صادرات نعنا خشک با شرکت بالسی
نوشتهٔ بعدی
فروش اینترنتی سبزیجات خشک در مجموعه بالسی

خرید ادویه جات و سبزی خشک بالسی

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

ارتباط آنلاین

واتس اپ