منو

میوه خشک : صادرات میوه خشک به اروپا

1398/10/10

صادرات میوه خشک به اروپا

میوه خشک صادراتی

جالب است بدانید در سال ۹۷ درآمد ارزی ایران از صادرات میوه خشک و خشکبار به ۲/۵  میلیارد دلار رسید . این رقم در چندین سال اخیر هر ساله رو به رشد بوده و به واسطه کیفیت محصولات ایران و افزایش تقاضا برای این محصولات میوه خشک و خشکبار در دسته بهترین محصولات صادراتی غیر نفتی ایران قرار گرفته است.

خشکبار صادراتی ایران به ۴ دسته تقسیم بندی میشود :

مجموعه بالسی برای جلب رضایت مشتریان اروپایی تمام تلاش خود را کرده و نتیجه ی مثبت خود را با فروش و صادرات میوه خشک به کشورهای اروپایی دریافت کرده است . مجموعه ما ،نه تنها برای کشورهای اروپایی بلکه برای کشورهای همسایه ایران مانند روسیه و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس فروش و صادرات میوه خشک انجام داده است ، خصوصا با توجه ویژه به بسته بندی های متنوع خود را در بازارهای خارجی معرفی و نمایان می کند.

میوه خشک صادراتی دست چین شده و بدون شکستگی و با ظاهری کاملا مشابه میوه ی تازه و به صورت اسلایس شده در داخل بسته بندی از نشانه های کیفیت بالا هست . کشورهای اروپایی که بازار هدف صادرات ایران هستند،کشورهایی قالبا کیفیت محورند که این نوع بسته بندی محصول برایشان از اهمیت بالای برخوردار است.

مجموعه ما هم با رعایت استانداردهای تغذیه و سیب سلامت با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه تولید و صادرات انواع میوه های خشک در خدمت شما عزیزان است تا محصولاتی در بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت های بازار در حجم های مصرفی عمده و خرد در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

برای خرید انواع میوه خشک با شماره   ۰۹۱۲۸۹۳۹۲۱۸   تماس بگیرید.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی