طرح صادرات میوه خشک به اروپا

کشور عزیزمان قابلیت های متعددی دارد که در تمام دنیا بی نظیر می باشد. تولید انواع میوه ها در ایران باعث شده تا علاوه بر تکمیل شدن میزان نیاز داخلی، صادرات میوه خشک به اروپا نیز رونق بگیرد. در واقع حتی افراد در خارج از کشور هم نسبت به وجود منابع طبیعی بسیار زیاد واقف هستند. شرکت ها و کارگاه ها به جای ارسال میوه ها به صورت تازه به کشورهای دیگر، میوه های خشک شده را آماده ی صادرات به کشورهای اروپایی و همچنین کشورهای همسایه مثل عراق و امارات می کنند. ارسال میوه های تازه دردسرهای زیادی ممکن است برای صادر کننده ها داشته باشد. اما زمانی که فروشگاه های معتبری همچون بالسی میوه های خشک شده را در بسته بندی های شکیل آماده ی ارسال به خارج از کشور می نمایند، صادرات نه تنها دردسر نخواهد داشت، بلکه به دلیل کیفیت و زیبایی بسته بندی ها روند راحت تری را طی خواهد نمود.

میوه خشک مخلوط ویژه

مزایای صادرات میوه خشک به اروپا

اشتغال: در کشور ما جوانان زیادی فاقد شغل هستند. در صورتی که کارخانه ای بتواند موفق به صادرات میوه خشک به اروپا شود، می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث رونق بخشیدن به کسب و کار بسیاری از جوانان شود.  

رونق صنعت: صنعت مواد غذایی در صورت برقرار نمودن ارتباط با کشورهای خارجی می تواند در سطح جهانی رونق فوق العاده خوبی را شاهد باشد. میوه خشک های صادر شده در ابعاد کوچک به عنوان آجیل و تنقلات سالم مورد استفاده قرار می گیرند.

شناخته شدن در سطح جهانی: زمانی که میوه خشک شده در طرح صادرات میوه خشک به اروپا، به آن سو از کره ی زمین می رسد، در حقیقت نماینده ی محصولات طبیعی تولید شده در ایران می باشند. هر چه این محصولات باکیفیت تر باشند، نام ایران پرآوازه تر خواهد بود. پس بهتر است تولیدکنندگان محصولات صادراتی، نسبت به ارائه ی محصولات باکیفیت توجه داشته باشند.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
بررسی فواید میوه خشک بر دستگاه گوارش
نوشتهٔ بعدی
قیمت سبزیجات خشک فله در فروشگاه بالسی

خرید ادویه جات و سبزی خشک بالسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

ارتباط آنلاین

واتس اپ