منو

عرقیات چاق کننده صورت

1397/02/09

 

راه‌های چاق شدن صورت می‌تواند استفاده از عرقیات‌های متفاوتی از جمله عرق یونجه، عرق رازیانه، ماسک‌های طبیعی، میوه‌های طبیعی و … باشد. باید توجه داشت استفاده همیشگی از این عرقیات‌ها بطور مداوم اصلا توصیه نمی‌شود. برای نتیجه گرفتن از هر کدام از بخش‌هایی که در ذیل توضیح داده شده لطفا مدت زمان تاکید شده را حفظ کرده تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

  • عرق رازیانه:

طبیعت عرق رازیانه گرم می‌باشد. استفاده از این عرق به دلیل داشتن هورمون زنانه زیاد به خانم‌ها توصیه می‌شود. این عرق تاثیر بسیار زیادی بر شادابی و طراو پوست دارد و معمولا برای چاق کردن صورت از آن استقاده می‌شود. البته خواص بسیار مفید دیگری برا بانوان به همراه دارد که در ادامه به چند خواص اشاره خواهیم کرد. عرق رازیانه یک درمان اساسی برای رفع کیست تخمدان در بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین مصرف این عرق در خانم‌های یائسه باعث كاهش و برطرف شدن عوارض دوران یائسگی شده و در افرادی كه دچار یائسگی زودرس شده‌اند، موجب درمان و بازگشت عادات ماهیانه خواهد شد. قسمت‌های مورد استفاده این گیاه عبارتند از: بذر، برگ و ریشه. مقدار مصرف روزانه رازیانه، به طور متوسط حداکثر 5 گرم یا یک تا سه استکان توصیه می‌شود و برای مشخص شدن نتیجه درمان به حداکثر 40 روز زمان نیاز است. طریقه مصرف عرق رازیانه به صورتی است که بعد از هر وعده غذایی از آن یک استکان میل شود.

همچنین می‌توانید برای رفع چین و چروک صورت دانه رازیانه را پودر کرده سپس یک قاشق مرباخوری با نصف لیوان آب به مدت یک ساعت بجوشد سپس دم کرده آن را صاف کرده با عسل و یک قاشق غذاخوری ماست شیرین به مدت۲۰ دقیقه آن را روی صورت خود قرار دهید.


توصیه می‌شود مقاله‌های زیر را بخوانید.


 

  • عرق یونجه:

طبیعت عرق یونجه سرد می‌باشد. این گیاه بدلیل داشتن موادمعدنی، ویتامین‌ها و مواد مغذی دارای خواص بی‌شماری است .همچنین منبع غنی از ویتامین های A,C,E,K می‌باشد و بدلیل داشتن پروتئین و آهن برای افراد مبتلا به کم‌خونی بسیار مفید است. لازم به ذکر است این عرق شامل مقداری هورمون‌های زنانه می‌باشد و برای آقایان توصیه نمی‌شود. برای چاق شدن صورت می‌توانید عرق یونجه را روزی یک استکان صبح و همچنین نصف استکان عصر تا 14 روز میل کنید. استفاده از این عرق نباید بیش از 14 روز ادامه پیدا کند. برای شیرین شدن عرق میتوانید از مقداری شکر یا یک قاشق عسل نیز استفاده کنید. سپس به مدت2 ماه استفاده از این عرق را متوقف کرده و مجدد می‌توانید به مدت 14 روز آن را ادامه دهید. یکی از خواص مهم عرق یونجه پیشگیری از نرمی استخوان می‌باشد، مصرف این عرق توسط کودکان باعث استخوان بندی محکم آن‌ها شده و از نرمی استخوان جلوگیری می‌کند.

  • سالاد کاهو:

سالاد کاهو و جوانه گندم در وعده شام تاثیر بسیار زیادی بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن آن دارد. جوانه گندم همچنین به دلیل داشتن ویتامین E و گروه ویتامین‌های B می‌تواند تاثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان بافتی صورت داشته باشد. همچنین می‌توانید پودر جوانه گندم را با ماست ترکیب کرده و بعد از خوردن وعده غذایی 2 قاشق از آن را میل کنید.

 

  • چهار مغز:

یکی دیگر از روش‌های طبیعی برای پر شدن صورت در مدت زمانی کمتر از یک ماه قراردادن 4 مغز در وعده‌های روزانه شما می‌باشد.  منظور از چهار مغز پسته، فندق، بادام و خرما می‌باشد. اگر از هرکدام در طول روز به اندازه 7 الی 10 عدد میل کنید می‌توانید پس از گذشت کمتر از 30 روز تاثیرات مثبت آن‌را مشاهده خواهید کرد.

 

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی