Our Score

فروش اینترنتی سبزیجات خشک درجه یک

سبزی خشک صادراتی

ممکن است روزی این جمله از دهان شما بیرون آمده باشد که ای کاش فروش اینترنتی سبزیجات خشک نیز وجود داشته باشد. تا حتی برای خرید آنها نیز بتوان تنها از طریق یک گوشی اقدام نمود. شاید زمانی این جمله خنده دار بود ولی در حال حاضر به لطف بالسی این امر امکان پذیر شده است. بله کاملا درست است. در هر کجای ایران که باشید می توانید سبزیجات خشک را به صورت اینترنتی از بالسی تهیه نمایید.

فروش اینترنتی سبزیجات خشک در بالسی

نگهداری از سبزیجات خشک نسبت به سبزی تازه راحت تر است. زیرا سبزیجات خشک نسبت به سبزی که در فریزر نگه داشته شده خواص بیشتری داشته و ماندگاری آنها نیز بالاتر است. ضمن آنکه فضای کمتری نیز لازم دارد. نکته جالب در آن است که شما حتی می توانید سبزی قرمه، کوکو، آش و … را نیز به صورت خشک شده نگهداری کنید. کافی است پیش از مصرف کمی آن را بخیسانید.

خواص سبزی خشک

 بسیاری از خانم های شاغل فرصت خشک کردن سبزی ها را ندارند. برخی نیز فضای مناسب برای این کار را ندارند. در مناطق مرطوبی مثل شمال نیز که اصلا امکان خشک کردن سبزی وجود ندارد. اما در مقابل یک پیشنهاد طلایی به نام بالسی وجود دارد. فروش اینترنتی سبزی خشک در بالسی با بهترین سرویس دهی ممکن صورت گرفته تا رضایت خاطر خریداران فراهم شود.

فروش اینترنتی سبزیجات خشک یک اقدام خلاقانه از سوی بالسی است که می تواند بار بزرگی از روی دوش بساری از خانم های خانه دار و حتی سرآشپزهای حرفه ای بردارد. هر نوع سبزی که برای آشپزی های ایرانی و بین المللی مورد نیاز است به صورت خشک شده در بالسی عرضه می شود. تمامی این سبزیجات از بهترین و سالم ترین مزرعه ها تهیه شده و ارسال آنها نیز در اسرع وقت انجام می شود. علاوه بر آن این شرکت همواره تخفیفاتی استثنایی برای خریداران در نظر دارد. پس نام بالسی را به خاطر بسپارید.    

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.