منو

فروش سبزیجات خشک صادراتی در سراسر کشور

1398/10/24

کشور ایران برای کشت سبزی یکی از حاصل خیز ترین مناطق است. طعم و بوی خوش سبزی تاثیر زیادی در لذیذ شدن غذا دارد. از انواع مختلف سبزی تازه و خشک برای پخت و پز استفاده می کنند. برای پخت هر غذا باید سبزی مخصوص به خودش را استفاده کرد. فروش سبزیجات خشک صادراتی توسط مجموعه بالسی به سراسر کشور انجام می شود.

 

مزایای فروش سبزیجات خشک صادراتی

یکی از مزایای سبزی خشک این است که نسبت به سبزی تازه زودتر پخته می شود. بانوانی که زمان کافی برای پاک کردن سبزی ندارند می توانند از سبزی خشک استفاده کنند. خشک کردن سبزی در قدیم بسیار راحت و لذت بخش بود اما امروزه به دلیل کمبود فضا و زمان، کافی بانوان ترجیح می دهند تا از سبزی خشک آماده استفاده کنند. فروش سبزیجات خشک صادراتی به کشور های مختلف دنیا توسط مجوعه بالسی انجام می شود.

سبزی هایی که استفاده می کنیم هر کدام دارای خواص متفاوت هستند که سلامتی را تضمین می کنند. سبزی خشک نسبت به سبزی تازه کاملا مقرون به صرفه است. صادرات سبزی خشک با کیفیت و درجه ی یک، بیشتر به کشور های روسیه و کانادا انجام می گیرد. به دلیل فاصله ی جغرافیایی باید نحوه ی بسته بندی این محصولات به درستی انجام بشود تا سالم به مقصد برسد.

فروش سبزیجات خشک صادراتی اگر به صورت فله ای و عمده باشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود. کشور ما در این زمینه بسیار موفق می باشد و علاوه بر تامین نیاز داخلی، محصولات خود را به برخی کشور های اروپایی نیز صادر می کند.

برای تقویت سیستم ایمنی بدن می توان از انواع سبزیجات استفاده کرد. مواد مغذی موجود در سبزیجات به هنگام خشک شدن هم حفظ می شود. مجموعه بالسی از دستگاه های صنعتی بزرگ استفاده می کنند. این روش کاملا استاندارد می باشد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی