منو

شوید خشک : فروش عمده شوید خشک

1398/10/21

فروش عمده شوید خشک در سراسر ایران

عکس شوید خشک

پاک کردن و خشک کردن سبزی شاید برای بسیاری از بانوان مشکل و زمان بر باشد. شوید نیز همانند سبزی های دیگر پر خاصیت است و غذا را خوش طعم و خوش عطر می کند. فروش شوید خشک به صورت عمده و خرد توسط مجموعه بالسی در سراسر کشور انجام می شود.

فروش شوید خشک و مهم ترین خواص آن

براساس تحقیقات انجام شده برای اولین بار در مصر، ایران و هند گیاه شوید کشت شده است. کشت شوید در اکثر کشور هایی که در اطراف دریای مدیترانه قرار دارند، رایج است. تولید کنندگان جهت تولید و فروش شوید خشک از دستگاههای صنعتی استفاده می کنند. شوید تازه فواید زیادی برای بدن دارد، شاید برخی افراد تصور کنند که با خشک کردن شوید خاصیت اصلی آن از بین می رود. اما این چنین نیست و شوید خشک شده به هیچ عنوان این فرضیه صحیح نیست و خاصیت اصلی آن حفظ می شود.

شوید خشک برای افرادی که چربی خون دارد مناسب است. شوید خشک و تازه کلسترول ندارند. استفاده  از آن باعث می شود تا جذب و هضم و متابولیسم چربی در بدن افزایش پیدا کند  به همین دلیل کلسترول و چربی خون در بدن کاهش می یابد.

سبزی شوید خشک

سیستم ایمنی بدن باید در مقابل سرماخوردگی و دیگر بیماری ها مقاوم باشد. شوید خشک و تازه به دلیل داشتن ویتامین c و فلاونوئید ها، باعث تقویت قوای سیستم ایمنی بدن می شود.

عوامل زیادی در قیمت شوید خشک اهمیت دارند. مهم ترین ویژگی که هم برای تولید کنندگان و هم برای مصرف کنندگان اهمیت دارد، کیفیت محصول است. همه ی کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند از سبزی های تازه و پاک شده برای خشک کردن استفاده می کنند. دستگاههای صنعتی که در کارخانه های بزرگ استفاده می شود روند کار را تسریع می باشد.

بسته بندی های منظم جهت فروش شوید خشک یکی دیگر از عواملی است که باید به آن توجه ویژه داشت. اگر نحوه ی بسته بندی اشتباه باشد امکان دارد سبزی های خشک خراب شده و از بین بروند.

1 دیدگاه برای این نوشته

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

  1. emad ahmad zadeh

    shevide khoshk pofaki ham darid ? vase 150 kilo cheghad mishe ?

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی