Our Score

بالسی، نامی مطمئن در فروش عمده میوه خشک در تهران

میوه خشک مخلوط

همانطور که می دانید نگهداری میوه تازه همیشه میسر نیست. بنابراین انسان همیشه به دنبال راهی برای نگه داری طولانی مدت میوه بوده است. خشک کردن میوه یکی از این راه ها می باشد. خرید عمده میوه خشک در تهران بسیار رایج است. بالسی یکی از این شرکت ها می باشد که کار خود را در زمینه تولید و فروش میوه خشک در سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است. مدیران این شرکت از همان ابتدا کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند. لاین فروش عمده میوه خشک بالسی در تهران بسیار فعال می باشد. شرکت بالسی میوه های خشک را با کیفیت عالی در بسته بندی های زیبا به سراسر تهران ارسال می کند.

فروش عمده میوه خشک بالسی در تهران

خشکبار فروش ها و آجیل فروشی های شهر تهران بسیار خوش شانس هستند. این مغازه ها می توانند میوه های خشک را در بسته بندی های متفاوت با بهترین کیفیت از شرکت بالسی دریافت کنند. این شرکت میوه ها را به صورت تک میوه و یا چند میوه در وزن های مختلف بسته بندی می کند. قیمت آن ها نیز بسیار مناسب می باشد و هر کسی توان خرید آن را دارد. فروش عمده میوه خشک آن هم به صورت اینترنتی کار راحتی نمی باشد. اما شرکت بالسی این مهم را نیز به نحو احسن انجام می دهد.

میوه خشک مخلوط ویژه

میوه های خشک خاصیت زیادی دارند و می توانند یک جایگزین مناسب برای تنقلات مضر کودکان باشند. همچنین برای توشه سفرهای اکتشافی و کوهنوردی عالی هستند. از این رو طی سال های اخیر اقبال عمومی برای مصرف آنها افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از مشاغل مرتبط به دنبال شرکتی هستند که فروش عمده میوه خشک را با بهترین شرایط انجام دهد و بی شک بالسی یکی از همین شرکت هاست.

برای مشاهده انواع میوه خشک + قیمت ها کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.