منو

انواع سبزی خشک+قیمت سبزی خشک

1398/10/07

 کشور ایران از تولیدکنندگان و صادرکنندگان بزرگ انواع سبزی است. تنوع آب و هوایی باعث می شود که کشور ما حتی در زمستان نیز سبزی تازه داشته باشد . به خاطر افزایش صادرات سبزی در سالهای اخیر کیفیت سبزیجات به طور چشمگیری بالا رفته است و شرکت هایی در زمینه پاکسازی،  شست و شو بهداشتی و بسته بندی این محصولات شکل گرفته اند . به همین دلیل محصولات سبزی خشک بهداشتی و بسته بندی شده به سهولت در دسترس عموم قرار می گیرند . سبزیجات خشک بسته بندی که به صورت مکانیزه و توسط دستگاه های مخصوص آماده می شوند، تاثیر زیادی در بالا رفتن کیفیت محصول دارد و توجه بیشتر خریداران به دنبال دارد . همین مساله باعث تمرکز شرکت ها روی کیفیت روزافزون محصولات است. تجربه نشان می دهد که در صادرات سبزیجات، بسته بندی بسیار اهمیت دارد و می تواند باعث فروش بالاترشود. 

همه ی انسان ها برای داشتن بدن سالم نیاز دارند تا  انواع ویتامین ها در بدن خود را به حد نرمال برسانند . کسانی که روزانه از سبزیجات استفاده می کنند در واقع سلامت بدن خود را تضمین کرده اند. سبزیجات در فصل پاییز و زمستان  هم می تواند در دسترس باشد اما در فصل بهار و تابستان می توان با کیفیت بالا انواع سبزیجات را تهیه کرد. به همین منظور اغلب بانوان در فصل سرما  ترجیح می دهند از سبزی خشک برای طعم دار کردن غذای خود استفاده کنند. قیمت سبزی خشک  در مجموعه بالسی بسیار مناسب است و با کیفیت بالا توزیع می شود.

نکات بهداشتی سبزی خشک

برای خشک کردن انواع سبزی  باید چند نکته را رعایت کنیم. دمای سبزیجات  را نباید بسیار کم یا بسیار بالا نگه داریم.

اگر درجه حرارت کم باشد ممکن است باکتری ها افزایش یابند؛ و اگر هم درجه حرارت مواد غذایی بیش از حد بالا باشد به جای آن که خشک شود پخته می شود.

برای بسته بندی سبزی خشک شده  نباید هیچ رطوبتی اجازه ورود به بسته بندی  را داشته باشد و نباید رطوبت جذب کنند.

 

انواع سبزی خشک بالسی

انواع سبزی خشک شامل: شوید خشک، نعناع خشک ، مرزه خشک ، ترخون خشک ، گشنیز خشک ، تره خشک ، پونه خشک ، جعفری خشک ، شنبلیله خشک ، کرفس خشک ، ریحان خشک ،  شوید خشک ، اسفناج خشک می باشد.

 

 

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی