منو

قیمت میوه خشک در فروشگاه بالسی

1399/01/07

میوه خشک می تواند یکی از جدیدترین و مفید ترین انواع میان وعده ها باشد . از ملاک های مهم برای تهیه آن ، قیمت میوه خشک است. در وضع اقتصادی حاکم بر جامعه ی امروز ، هر چه میزان قیمت یک محصول با توجه به حجم و تنوع میوه های آن، مناسب تر باشد، ترغیب مردم برای خرید آن بیشتر خواهد بود. همان طور که قیمت میوه های تازه در بازار، قیمت میوه خشک در شرکت و فروشگاه بالسی نیز متنوع می باشد. قیمت میوه خشک در این فروشگاه نسبت به فروشگاه های مشابه، بسیار مناسب تر می باشد. دلیل شهرت و حمایت زیاد مردم از این فروشگاه هم همین مسئله می باشد. بالسی از جمله فروشگاه هایی است که میوه های تازه و باکیفیت را تهیه نموده و پس از شستشوی آن ها اقدام به خشک نمودن آن ها با کمک دستگاه های مخصوص به این کار می نماید.

میوه مخلوط

فواید تهیه میوه خشک

حالا که انواع میوه خشک در فروشگاه های معتبر اینترنتی همچون بالسی ارائه می شود ، حیف است که از این محصولات استفاده نکنیم. امروزه پزشکان نیز از از میوه خشک به عنوان یک میان وعده ی مناسب و مقوی یاد می کنند . قیمت میوه خشک های موجود در فروشگاه بالسی بسیار منصفانه ارایه شده است در نظر داشته باشید که در صورت تمایل به خرید عمده میوه خشک میتوانید با شماره ۰۹۱۲۸۹۳۹۲۱۸ تماس بگیرید.  تعداد میوه هایی که به صورت خشک شده در این فروشگاه عرضه می شود، بسیار زیاد می باشد . از فواید میوه خشک ها می توان به داشتن میزان زیادی فیبر ، املاح و مواد معدنی ، ویتامین ها و …  اشاره نمود . داشتن پتاسیم در بسیاری از میوه های ارائه شده به صورت خشک شده نیز می تواند از دیگر فواید تهیه میوه خشک باشد. بر خلاف تصور خیلی ها که می گویند میوه خشک ارزش هزینه کردن را ندارد، باید گفت که میوه های خشک نه تنها مضر نسیتند بلکه می تواند امکان خوردن میوه ها در فصولی که کشت نمی شوند را به افراد بدهد.

1 دیدگاه برای این نوشته

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

  1. […] می کشد و هم کیفیت میوه خشک صادراتی بالاتر خواهد بود. میوه خشک صادراتی بر خلاف خوراکی های آماده، نه تنها مضر نیست بلکه […]

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی