منو

فرصت صادرات سبزی خشک به روسیه

1398/10/02

 

فرصت طلایی صادرات به روسیه

روسیه به واسطه وضعیت جغرافیایی و سردسیر بودن کشورش،مجبور است بسیاری از محصولات کشاورزی مانند سبزیجات و سبزی خشک که در بازارهای محلی و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند اوشان خواهان زیادی دارد را از کشورهای دیگر وارد کند.از طرفی به واسطه نزدیک بودن به ایران و کوتاه بودن مسیرهای آبی و زمینی هزینه های واردات از ایران بسیار برای روسیه به صرفه است.

ایران به واسطه شرایط آب و هوایی مناسب همیشه یکی از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان سبزیجات و سبزی خشک در خاورمیانه بوده است و خریداران سبزی خشک زیادی مانند عمان،قطر،امارات،روسیه سبزی خشک مورد نیاز در کشورشان را از ایران تامین میکنند.حال نکته اینجاست که با یک برندسازی مناسب و محصولات با کیفیت و دارای بسته بندی های شکیل و دارا بودن شناسه محصول می توان در آمد هنگفت ارزی ایجاد کرد.

انواع سبزی خشک در بازار صادرات

آشنایی با انواع سبزی خشک پرطرفدار در بین خریداران و فعالین به معنی آمادگی بیشتر جهت صادرات نمونه هایی خواهد بود که بازار رقابتی بالایی دارند. برخی از پرفروش ترین نمونه های سبزی خشک صادراتی و تولید شده در ایران موارد زیر را شامل می شوند:

  • سبزی قرمه
  • جعفری خشک
  • گشنیز خشک
  • سبزی خشک پودینه
  • سبزی خشک شف طیبه
  • سبزی خشک شنبلیله

تهیه تمامی این محصولات به صورت فله ای، بسته بندی و کیلویی با قیمت و نرخ های مختلف امکان پذیر می باشد. البته نمونه های بسته بندی دارای درجات کیفی مختلفی از نظر تمیزی و معطر بودن می باشند.

مجموعه بالسی با بیش از 12 سال سابقه در زمینه تولید و صادرات انواع سبزیجات خشک به صورت فروش عمده سبزی خشک و مصارف خانگی سبزی خشک افتخار دارد تا در صورت نیاز به تامین محصولات با کیفیت و عالی برای صادرات به تمامی کشورهای خاورمیانه و حتی برای صادرات سبزی خشک به اروپا خدمت گذار شما عزیزان باشد.

برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۹۳۹۲۱۸

3 دیدگاه برای این نوشته

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

  1. […] کشورهای اروپایی بلکه برای کشورهای همسایه ایران مانند روسیه و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس فروش و صادرات میوه خشک […]

  2. […] آنجایی که سبزی خشک اهمیت زیادی در آشپزی دارد، صادرات سبزیجات با کیفیت و درجه ی یک به دیگر کشور ها انجام می شود. سبزی […]

  3. […] یک شرکت معروف در کار صادرات سبزی خشک می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی […]

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی