منو

همکاری بالسی با تولید کنندگان سبزیجات خشک با کیفیت

1398/11/28

همکاری با تولید کنندگان سبزیجات خشک

تولیدکنندگان سبزی خشک

یکی از اقدامات مهم و اشتغالزای صنایع غذایی رهاورد سبز رادین یا همان بالسی، همکاری با تولید کنندگان سبزیجات خشک است. در واقع بالسی یک عامل فروش و صادرات خشکبار بوده و از این طریق می تواند یک واسطه مطمئن برای تولید کنندگانی باشد که در زمینه تولید سبزی خشک فعالیت دارند. این تولید کنندگان می توانند به عنوان یک تامین کننده با شرکت بالسی همکاری داشته و قطعا از این همکاری متضرر نخواهند شد.

بالسی و همکاری با تولید کنندگان سبزیجات خشک

بالسی به عنوان یک شرکت فعال در زمینه تولید و عرضه سبزی و خشکبار بی شک نیازمند افراد و یا شرکت های تامین کننده ای است که بتوانند محصولات مورد نیاز آن را فراهم کنند. از طرفی بیشتر تولیدکنندگان سبزیجات خشک امکان فرآوری، بسته بندی و فروش انبوه محصولات خود را ندارند و این درست همان نکاتی است که می تواند پایه گذار همکاری با شرکت بالسی باشد.

خواص سبزی خشک

موضوعی که تولید کنندگان باید در نظر بگیرند حجم بالای تقاضا برای محصولات بالسی است. در واقع همکاری با بالسی به معنای فروش قطعی تولیدات آنها می باشد. این شرکت سبزی خشک را پس از پاکسازی و ضدعفونی در بسته بندی هایی استاندارد و زیبا با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کننده می رساند و حتی آنها را به کشورهای دیگر صادر می کند. البته ذکر این نکته ضروری است که مناسب ترین قیمت به معنای کمترین قیمت نیست. زیرا بالسی قیمت را بر اساس کیفیت بالای محصولات خود تعیین می کند.  

ماجرا تنها به اینجا ختم نمی شود زیرا بسیاری از هتل ها، کارخانجات و برندهای مطرح صنایع غذایی همچون دلپذیر، مزمز، گلستان، بیژن و … از مشتریان عمده بالسی به شمار می روند و این یعنی بالسی چه به صورت بسته بندی و چه به صورت فله ای از بازار فروش قابل توجهی برخودار است. بنابراین بی شک همکاری با بالسی می تواند یک پرش بلند برای تولید کنندگان سبزیجات خشک با کیفیت باشد. 

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی