منو

فروش اینترنتی سبزیجات خشک درجه یک در بالسی

1398/11/19

فروش اینترنتی سبزیجات خشک درجه یک

سبزی خشک صادراتی

ممکن است روزی این جمله از دهان شما بیرون آمده باشد که ای کاش فروش اینترنتی سبزیجات خشک نیز وجود داشته باشد. تا حتی برای خرید آنها نیز بتوان تنها از طریق یک گوشی اقدام نمود. شاید زمانی این جمله خنده دار بود ولی در حال حاضر به لطف بالسی این امر امکان پذیر شده است. بله کاملا درست است. در هر کجای ایران که باشید می توانید سبزیجات خشک را به صورت اینترنتی از بالسی تهیه نمایید.

فروش اینترنتی سبزیجات خشک در بالسی

نگهداری از سبزیجات خشک نسبت به سبزی تازه راحت تر است. زیرا سبزیجات خشک نسبت به سبزی که در فریزر نگه داشته شده خواص بیشتری داشته و ماندگاری آنها نیز بالاتر است. ضمن آنکه فضای کمتری نیز لازم دارد. نکته جالب در آن است که شما حتی می توانید سبزی قرمه، کوکو، آش و … را نیز به صورت خشک شده نگهداری کنید. کافی است پیش از مصرف کمی آن را بخیسانید.

خواص سبزی خشک

 بسیاری از خانم های شاغل فرصت خشک کردن سبزی ها را ندارند. برخی نیز فضای مناسب برای این کار را ندارند. در مناطق مرطوبی مثل شمال نیز که اصلا امکان خشک کردن سبزی وجود ندارد. اما در مقابل یک پیشنهاد طلایی به نام بالسی وجود دارد. فروش اینترنتی سبزی خشک در بالسی با بهترین سرویس دهی ممکن صورت گرفته تا رضایت خاطر خریداران فراهم شود.

فروش اینترنتی سبزیجات خشک یک اقدام خلاقانه از سوی بالسی است که می تواند بار بزرگی از روی دوش بساری از خانم های خانه دار و حتی سرآشپزهای حرفه ای بردارد. هر نوع سبزی که برای آشپزی های ایرانی و بین المللی مورد نیاز است به صورت خشک شده در بالسی عرضه می شود. تمامی این سبزیجات از بهترین و سالم ترین مزرعه ها تهیه شده و ارسال آنها نیز در اسرع وقت انجام می شود. علاوه بر آن این شرکت همواره تخفیفاتی استثنایی برای خریداران در نظر دارد. پس نام بالسی را به خاطر بسپارید.    

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی