درباره ما

دیباچه

شرکت صنایع غذایی «رهاورد سبز رادین» با نام تجاری «بالسی» در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی و خشکبار و چشم انداز احیای حقوق از دست رفته مصرف‌کننده تاسیس گردید.  این شرکت در صنعت خشکبار سیاست کاهش قیمت و افزایش کیفیت و در نهایت ایجاد فضای بهتر برای دسترسی عزیزان در رده های پایین‌تر جامعه فعالیت خود را در پیش گرفت.

این شرکت از همان ابتدا تلاش خود را به کار گرفت تا با ایجاد تیم تخصصی تحرکات حرکتی بزرگ را فراهم آورد که در آن زمان در این مهم تا حدی به نتیجه رسید و سپس با تغییر سیاست شروع به فروش کالاهای فله‌ای مانند انجیر خشک خرما سبزیجات خشک و میوه‌های خشک و غیره نمود.

نظر به هزینه‌های گزاف این نوع فروش و حاشیه سود بسیار پایین آن نتوانسته به نتایج مورد انتظارش دست پیدا کند. تا اینکه در سال ۱۳۹۱ حساسیت مدیران مجموعه بر آن شد، که برند بالسی را با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیون تومان و در یک تحقیقات چند ماهه توسط یک تیم تحقیقاتی حرفه ای انتخاب و با هدف استفاده از ظرفیت‌های موجود در زمینه خشکبار به ثبت رساند پس از ثبت نام تجاری که حدود ۸ ماه به طول انجامید، این شرکت موفق به انعقاد قرارداد تولید و بسته بندی سبزیجات خشک و ادویه و سپس اخذ مجوزهای لازم از وزارت درمان و آموزش پزشکی گردید.

این مهم سبب شد؛ که بالسی بتواند از ابتدای سال ۱۳۹۲ به عنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانجات نقش ایفا کرده و راه خود را هموار تر کند، در بازه زمانی سه ساله تا سال ۹۵ فروش کارخانه‌جات، صادرات و همچنین فروش خرد تحت برند بالسی ادامه پیدا کرد، در این سال بالسی توانست بود به بیش از ۶ کشور جهان کالا صادر و نیز تامین کننده مواد اولیه بیش از ۲۵ کارخانه مطرح داخلی باشد و با  برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت گرفته و محصولات بسته‌بندی خود را از اواسط مهرماه آغاز نمایند.

خدا را شاکریم که امروز با مقدمات به وجود آمده توانستیم تیم خود را با راه اندازی واحد دیجیتال مارکتینگ کامل نموده و در نهایت فاصله خود را با مصرف‌کننده به حداقل رسانده و به هدف اولیه شرکت دست پیدا کنیم.

1385

۱۳۸۵: شرکت‌ تدبیر تجارت یگانه توسط مصطفی شاه‌حسینی در این سال درخیابان ولی‌عصر (عج) تأسیس شد. محصولات تولیدی شرکت در سال‎‎های اول کار پخش بیسکویت و آب معدنی بود.

1386

۱۳۸۶: شرکت روند مثبتی داشت و طرز تفکر مدیر‌عامل شرکت تأثیر زیادی در این رشد داشت. او به این جمله اعتقاد داشت و می‌گفت: “موفقیت به سراغ کسانی می‌آید که آنقدر در تلاشند که وقت نمی‌کنند دنبال آن بروند.”

1387

۱۳۸۷: در این سال دفتر به خیابان آیت‌الله کاشانی منتقل شد، حوزۀ کاری شرکت پخش فرآورده‌های انجیر و خرما در شهرستان‌ها و شهر تهران به صورت مویرگی بود، همچنین دراین سال شرکت با تعاونی انجیراستهبان قرارداد شراکت بست.

1388

۱۳۸۸: در خرداد این سال برای مدیریت بهتر هزینه‌ها پخش در تهران جمع شد و به همین دلیل دفتر به کرج منتقل شد و مواردی مانند: سس، آبلیمو و ترشیجات نیز به محصولات شرکت اضافه شدند. شرکت توانست وضعیت خود را به سطح مطلوبی برساند.

1389

۱۳۸۹: دفتر برای افزایش کارایی و مساحت به شهرقدس (قلعه حسن خان) منتقل شد و شرکت در گام بعدی وارد بازار واردات آجیل‌های خارجی شد. واز آن پس تولیدات شامل انواع آجیل‌های خارجی نیز گردید.

1390

۱۳۹۰: در این سال چیپس‌ میگو به محصولات شرکت افزوده شد و واردات و پخش آجیل‌های خارجی با تمرکز و سرمایه‌گذاری بیشتر پیگیری‌ می‌شد و همچنین شرکت سعی کرد با تخصص‌گرایی به سمت تولید خشکبار برود.

1391

۱۳۹۱: تحقیقات برای ثبت برند بالسی و تهیۀ یک برنامه دقیق تجاری‌سازی (business plan) برای ایجاد کسب و کار شروع و دفتر به خیابان آیت‌الله کاشانی منتقل شد. و به جز آجیل‌های‌ خارجی و فراورده‌های انجیر ، خرما به محصولات شرکت اضافه‌ گردید.

1392

۱۳۹۲: در این سال برند بالسی ثبت شد و قرارداد‌های شرکت با تولیدکنندگان شهر استهبان افزایش یافت. طبق این قرارداد انجیر به صورت عمده از آن‌ها خریداری ‌می‌شد.

1393

۱۳۹۳: در این سال سبزی خشک و ادویه به محصولات اضافه گردید. همچنین چند محصول به صورت محدود با نام تجاری بالسی به بازار عرضه شد.

1394

۱۳۹۴: در این سال شرکت برای استفاده از تمام منابع موجود به شهرک صدرا منتقل شد و به محصولات تولیدی انواع شربت‌ها (به‌لیمو، انجیر و نسترن) اضافه شدند. شرکت روند ثابتی را  طی‌ می‌کرد تا اواسط سال که تصمیم خرید عمده چند‌ میلیاردی از باغدار گرفته‌ شد که ضرری حدود ۶،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به شرکت وارد شد.

1395

۱۳۹۵: در مرداد ماه شرکت با جدیت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیقی به راه خود ادامه ‌داد و همچنین شربت (به‌لیمو، انجیر و نسترن) به دلیل عدم استقبال مشتریان از محصولات تولیدی حذف شد. و پخش به صورت جدی‌تر پیگیری شد و ماشین‌های پخش در این سال خریداری شدند و از محصولات شرکت‌ می‌توان به سبزی خشک، ادویه، انجیر و ‌میوۀ خشک اشاره کرد. برای سبزی خشک بسته بندی بهتر و جدیدی ارائه شد و اولین سفارش از آلمان گرفته شد و بعد از آن فروش به کارخانجات نیز افزایش یافت.

1396

1396: برای ارسال سریع‌تر محصولات بسته‌بندی مانند مسقطی انجیر با روکش‌های گل سرخ، کنجد، زرشک و به‌لیمو انباری در شهر وردآورد برای دپو به مجموعه اضافه گردید. از دیگر محصولات دارویی ‌می توان به غنچه گل سرخ، سبزی خشک و انجیر اشاره کرد. همچنین با انبار‌های دیگر در مناطق مختلف تهران قرار داد‌های همکاری بسته شد. با شکل گیری تیم دیجیتال مارکتینگ ، سایت بالسی به صورت کامل طراحی شد وتمامی محصولات در آن قرار گرفت که مورد استقبال خریداران نیز واقع شد. در این سال صادرات به کشور‌های امریکا، استرالیا، آلمان، افغانستان، عراق و انگلستان افزایش یافت. همچنین تیم بالسی با شرکت در نمایشگاه گالفود دوبی مسیر را برای صادرات هموارتر کرد و مذاکرات با شرکت‌های مختلف در سرتا سر جهان برای همکاری آغاز شد.

1397
بالسی در سال ۹۷ به سان کودکی است که بعد از تلاش‌های مکرر بالاخره توانسته سرپا بایستد و گام‌های آرام و پیوسته خود را یکی پس از دیگری بردارد. از مهم‌ترین فعالیت‌های بالسی دربرگرفتن سهمی از بازار فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله شهروند، اتکا و فروشگاه های یاس در سطح تهران است. فروش مویرگی در این سال رشد چشمگیری داشته و به‌صورت سراسری، کل کشور تحت پوشش بالسی قرار گرفت. همکاری با بعضی ارگان‌های دولتی و تامین بخش قابل توجهی از نیاز روزمره آنها و تامین مواد اولیه کارخانجات بزرگ از دیگر دستاوردهای ۹۷ می‌باشد. عرضه محصولات عمده به فروشگاه‌ها و عطاری‌ها رشد دوبرابری داشته و بسیاری از کترینگ ها و رستوران‌های پایتخت خواهان همکاری با بالسی هستند. سبزی خشک در بسته بندی جدید و کیفیت سوپراعلاء به مصرف‌کنندگان عرضه شد و با افزودن ادویه به سبد کالا، توانست نیازهای بیشتری از هموطنان را برآورده سازد. همچنین در بخش صادرات نیز کشورهای کانادا، تایوان و آذربایجان به لیست کشورهای هدف افزوده شدند.

اعضای گروه شرکت

مصطفی شاه حسینی

مدیر عامل

محمود ثابت

مدیر بازرگانی

علی آبائی

مدیر دیجیتال مارکتینگ

مشتریان ما

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.