خرید فروش عمده ادویه میوه سبزی خشک

گروه صنعتی بالسی

گروه صنعتی رهاورد سبز رادین تولیدکننده ادویه جات و سبزیجات خشک برند بالسی که در حال حاضر تامین کننده  ادویه جات و سبزی خشک بسیاری از کارخانجات و برندهای معروف غذایی کشور می باشد، محصولات خود را به صورت مسقیم ، بدون واسطه و عمده با شرایط پرداخت متفاوت به کارخانه های مواد غذایی ، رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای و شرکت های صادر کننده مواد  غذایی به فروش می رساند. مختصری از فعالیت های ما عبارتند از :

-صادرات محصولات برند بالسی به بیش از ۲۰ کشور جهان
-تامین کننده مواد اولیه کارخانجات مواد غذایی ( ادویه جات و سبزی خشک )
– عرضه کالا بسته بندی شده با برند بالسی در سطح فروشگاه های زنجیره ای
– تامین مواد اولیه فروشگاه های عطاری و سبزی خرد کنی
و…

کاخانه تولیدکننده ادویه جات
لیست قیمت ادویه جات

چرا بالسی ؟

چرا بالسی ؟

چیزی که یک شرکت را در مقابل سایر رقبا برتری می بخشد، داشتن یک سری مزیت های رقابتی است . در زیر به تعدادی از مزیت هایی که شرکت بالسی برای مشتریان خود در نظر دارد اشاره شده است.

کیفیت


کیفیت

به منظور  احترام  به مشتری شرکت بالسی محصولات خود را در چند کیفیت، سوپر اعلا، اعلا و خوب به صورت عمده به فروش می رساند. کیفیت یکی از عواملی است که بعد از قیمت می تواند روی فروش یک برند تاثیر مستقیم داشته باشد، ما به منظور حفظ رضایت مشتری محصولات خود را از بهترین مواد اولیه تهیه می کنیم. ادویه جات یکی از مهم ترین بخش های صنعت غذا می باشد که در صورت انتخاب درست آن می تواند موجب برتری برندهای غذایی شود.

قیمت

قیمت عمده ادویه جات از کارخانه تولیدکننده
قیمت

شرکت ادویه جات بالسی به علت تولیدکننده بودن ، قادر است محصولات خود را با پایین ترین نرخ بازار، به کارخانه های مواد غذایی، عرضه کند. همچنین در مورد ادویه جات وارداتی، بالسی به طور مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را وارد می کند. یک شرکت درصورتی می تواند محصولات خود را با قیمت پایین عرضه کند که برای خرید مواد اولیه خود، به طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان آن محصول اقدام کند که یکی از محصولات مهم در صنعت غذا  ادویه جات می باشد.

گارانتی

کارخانه تولید کننده ادویه جات
گارانتی

شرکت ادویه و سبزی خشک بالسی برای اطمینان خاطر مشتریان خود و مشتریانی که برای اولین بار از محصولات ما استفاده می کنند شرایط ویژه ای برای امکان مرجوعی کالا فراهم نموده است تا آنان بتوانند با خیال راحت خرید کنند. همچنین به منظور اشنایی بیشتر با محصولات بالسی امکان ارسال سمپل و نمونه برای مشتریان قرار داده شده است. شما می توانید برای آگهی در مورد این شرایط پرداخت و سایر شرایط ویژه با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

برخی از مشتریان ما

ارتباط آنلاین

واتس اپ