منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

درباره ما

شرکت صنایع غذایی «رهاورد سبز رادین» با نام تجاری «بالسی» در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید و بسته بندی انواع مواد غذایی و خشکبار و چشم انداز احیای حقوق از دست رفته مصرف‌کننده تاسیس گردید.  این شرکت در صنعت خشکبار سیاست کاهش قیمت و افزایش کیفیت و در نهایت ایجاد فضای بهتر برای دسترسی عزیزان در رده های پایین‌تر جامعه فعالیت خود را در پیش گرفت.

این شرکت از همان ابتدا تلاش خود را به کار گرفت تا با ایجاد تیم تخصصی تحرکات  عظیمی را فراهم آورد که در آن زمان در این مهم تا حدی به نتیجه رسید و سپس با تغییر سیاست شروع به فروش کالاهای فله‌ای مانند انجیر خشک ، خرما ، سبزیجات خشک و میوه‌های خشک و غیره نمود.

نظر به هزینه‌های گزاف این نوع فروش و حاشیه سود بسیار پایین آن نتوانسته به نتایج مورد انتظارش دست پیدا کند. تا اینکه در سال ۱۳۹۱ حساسیت مدیران مجموعه بر آن شد ، که برند بالسی را با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیون تومان و در یک تحقیقات چند ماهه توسط یک تیم تحقیقاتی حرفه ای انتخاب و با هدف استفاده از ظرفیت‌های موجود در زمینه خشکبار به ثبت رساند پس از ثبت نام تجاری که حدود ۸ ماه به طول انجامید، این شرکت موفق به انعقاد قرارداد تولید و بسته بندی سبزیجات خشک و ادویه و سپس اخذ مجوزهای لازم از وزارت درمان و آموزش پزشکی گردید.

این مهم سبب شد؛ که بالسی بتواند از ابتدای سال ۱۳۹۲ به عنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانجات نقش ایفا کرده و راه خود را هموار تر کند، در بازه زمانی سه ساله تا سال ۹۵ فروش کارخانه‌جات، صادرات و همچنین فروش خرد تحت برند بالسی ادامه پیدا کرد ، در این سال بالسی توانست بود به بیش از ۶ کشور جهان کالا صادر و نیز تامین کننده مواد اولیه بیش از ۲۵ کارخانه مطرح داخلی باشد و با  برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت گرفته و محصولات بسته‌بندی خود را از اواسط مهرماه آغاز نمایند.

خدا را شاکریم که امروز با مقدمات به وجود آمده توانستیم تیم خود را با راه اندازی واحد دیجیتال مارکتینگ کامل نموده و در نهایت فاصله خود را با مصرف‌کننده به حداقل رسانده و به هدف اولیه شرکت دست پیدا کنیم.

۱۳۸۵: شرکت‌ تدبیر تجارت یگانه توسط مصطفی شاه‌حسینی که درخیابان ولی‌عصر (عج) تأسیس شد. محصولات تولیدی شرکت در سال‎‎های اول کار پخش بیسکویت و آب معدنی بود.

۱۳۸۶: شرکت روند مثبتی داشت و طرز تفکر مدیر‌عامل شرکت تأثیر زیادی در این رشد داشت. او به این جمله اعتقاد داشت و می‌گفت: “موفقیت به سراغ کسانی می‌آید که آنقدر در تلاشند که وقت نمی‌کنند دنبال آن بروند.”

۱۳۸۷: در این سال دفتر به خیابان آیت‌الله کاشانی منتقل شد، حوزۀ کاری شرکت پخش فرآورده‌های انجیر و خرما در شهرستان‌ها و شهر تهران به صورت مویرگی بود، همچنین دراین سال شرکت با تعاونی انجیراستهبان قرارداد شراکت بست.

۱۳۸۸: در خرداد این سال برای مدیریت بهتر هزینه‌ها پخش در تهران جمع شد و به همین دلیل دفتر به کرج منتقل شد و مواردی مانند: سس، آبلیمو و ترشیجات نیز به محصولات شرکت اضافه شدند. شرکت توانست وضعیت خود را به سطح مطلوبی برساند.

۱۳۸۹: دفتر برای افزایش کارایی و مساحت به شهرقدس (قلعه حسن خان) منتقل شد و شرکت در گام بعدی وارد بازار واردات آجیل‌های خارجی شد. واز آن پس تولیدات شامل انواع آجیل‌های خارجی نیز گردید.

۱۳۹۰: در این سال چیپس‌ میگو به محصولات شرکت افزوده شد و واردات و پخش آجیل‌های خارجی با تمرکز و سرمایه‌گذاری بیشتر پیگیری‌ می‌شد و همچنین شرکت سعی کرد با تخصص‌گرایی به سمت تولید خشکبار برود.

۱۳۹۱: تحقیقات برای ثبت برند بالسی و تهیۀ یک برنامه دقیق تجاری‌سازی (business plan) برای ایجاد کسب و کار شروع و دفتر به خیابان آیت‌الله کاشانی منتقل شد. و به جز آجیل‌های‌ خارجی و فراورده‌های انجیر ، خرما به محصولات شرکت اضافه‌ گردید.

۱۳۹۲: در این سال برند بالسی ثبت شد و قرارداد‌های شرکت با تولیدکنندگان شهر استهبان افزایش یافت. طبق این قرارداد انجیر به صورت عمده از آن‌ها خریداری ‌می‌شد.

۱۳۹۳: در این سال سبزی خشک و ادویه به محصولات اضافه گردید. همچنین چند محصول به صورت محدود با نام تجاری بالسی به بازار عرضه شد.

۱۳۹۴: در این سال شرکت برای استفاده از تمام منابع موجود به شهرک صدرا منتقل شد و به محصولات تولیدی انواع شربت‌ها (به‌لیمو، انجیر و نسترن) اضافه شدند. شرکت روند ثابتی را  طی‌ می‌کرد تا اواسط سال که تصمیم خرید عمده چند‌ میلیاردی از باغدار گرفته‌ شد که ضرری حدود ۶،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به شرکت وارد شد.

۱۳۹۵: در مرداد ماه شرکت با جدیت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیقی به راه خود ادامه ‌داد و همچنین شربت (به‌لیمو، انجیر و نسترن) به دلیل عدم استقبال مشتریان از محصولات تولیدی حذف شد. و پخش به صورت جدی‌تر پیگیری شد و ماشین‌های پخش در این سال خریداری شدند و از محصولات شرکت‌ می‌توان به سبزی خشک، ادویه، انجیر و ‌میوۀ خشک اشاره کرد. برای سبزی خشک بسته بندی بهتر و جدیدی ارائه شد و اولین سفارش از آلمان گرفته شد و بعد از آن فروش به کارخانجات نیز افزایش یافت.

 

خدا را شاکریم که امروز با مقدمات به وجود آمده توانستیم تیم خود را با راه اندازی واحد دیجیتال مارکتینگ کامل نموده و در نهایت فاصله خود را با مصرف‌کننده به حداقل رسانده و به هدف اولیه شرکت دست پیدا کنیم.

بازدید های اخیر
فیلتر بر اساس شهر محصول
صنایع غذایی بالسی
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی