منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

فروش عمده مسقطی

 

خرید و فروش عمده از شرکت های پخش مسقطی در تهران

شرکت بالسی یکی از شرکت های تولید کننده و توزیع و پخش مسقطی در تهران میباشد که محصولات خود را به سراسر ایران ارسال میکند. برای خرید عمده این شیرینی سنتی میتوانید از طریق یکی از پل های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان فروش بالسی ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید. همچنین کارشناسان فروش شرکت در مورد شرایط پرداخت و خرید با شما صحبت خواهند کرد.

فروش عمده مسقطی هم به صورت فله و هم بصورت بسته بندی انجام میشود.

مسقطی از جمله شیرینی های سنتی ایرانی است که علاوه بر اینکه در بین مردم ایران محبوبیت دارد، برای مردم کشور های همسایه نیز جذابیت دارد. کارخانه بالسی تولید کننده انواع مسقطی های بهداشتی و بسته بندی شده  شده می باشد که محصولات خود را به صورت فله و عمده و بسته بندی شده عرضه میکند. توجه داشته باشید که طبق عکس زیر مسقطی های بالسی به صورت قطعات نشان داده شده در عکس زیر دارای یک  بسته بندی سلفونی است که باعث می شود از الودگی و گرد و محفوظ بمانند.

لیست مسقطی های بالسی
  • مسقطی انجیر با روکش کنجد
  • مسقطی انجیر با روکش گل محمدی
  • مسقطی انجیر با روکش پسته
  • مسقطی انجیر با روکش زرشک
  • مسقطی انجیر با روکش پودر نارگیل

ترکیبات : این شیرینی خوشمزه با استفاده از نشاسته گندم  و انجیر تهیه میشود

درباره شرکت بالسی :

بالسی تولیدکننده و تامین کننده انواع مسقطی میباشد که این محصول یکی از تولیدات شرکت بالسی میباشد. همچنین کارخانه بالسی با دارا بودن گواهی بهداشت صادراتی اقدام به صادرات این شیرینی خوشمزه و سنتی به سراسر دنیا میکند. همچنین صادر کنندگان میتوانند برای خرید عمده مسقطی بالسی  صادراتی با شماره ۰۹۱۲۸۹۳۹۲۱۸ در تماس باشند.

 

بازدید های اخیر
فیلتر بر اساس شهر محصول
صنایع غذایی بالسی
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی