منو

میوه خشک : خریدار عمده میوه خشک

1398/11/07

میوه خشک صادراتی

تولید و توزیع میوه خشک در ایران نسبت به کشور های دیگر پیشرفت خوبی داشته است. استفاده از میوه خشک و سبزی خشک قدمت دیرینه ای دارند. در زمان های گذشته خشک کردن میوه و سبزی در خانه ها و به صورت سنتی انجام می شد. خریدار عمده فروش میوه خشک، این محصول را از شرکت های بزرگ جهت فروش به مشتریان و خرده فروشان با قیمت پایین خریداری می کند.

بزرگترین خریدار عمده میوه خشک جهت صادرات

خریدار میوه خشک در وهله ی اول  کیفیت محصول مورد نظر را بررسی می کند. کسانی که صادرات میوه بخصوص برای کشور های دیگر را بر عهده دارند، از کیفیت میوه خشک و نحوه ی بسته بندی آن باید مطمئن باشند. معمولا خریدار عمده میوه خشک به دلیل کاربرد این محصولات خرید متفاوتی را تجربه می کنند. به دلیل اینکه سیب در کشور ما تولید بیشتری دارد، خریدار به هنگام خرید، سیب خشک را با قیمت مناسب تهیه می کند.

پرتقال خشک‌شده
پرتقال خشک

خریدار عمده میوه خشک معمولا خرید خود را به صورت فله ای انجام می دهد. در این صورت می تواند به برخی صنایع مواد غذایی محصولات خود را عرضه بدارد. میوه خشک هایی که با دست به صورت منظم در ظرف های استاندارد چیده می شوند جهت فروش به فروشگاههای بزرگ ارسال می شوند.

مجموعه بالسی که تولید سبزی و میوه خشک را بر عهده دارند از دستگاههای صنعتی جهت خشک کردن استفاده می کنند. همچنین کارکنان از دستکش، ماسک و کلاه به هنگام کار و پاک کردن میوه و سبزی استفاده می کنند. در حالت کلی تولید کنندگان معتبر محصولات خود را کاملا بهداشتی و استاندارد به بازار عرضه می دارند.

خریداران میوه خشک می تواند هم به صورت عمده و هم خرد از طریق فروشگاه اینترنتی بالسی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند. اینترنت باعث شده است تا فروش در سراسر کشور به اسانی انجام شود. امروزه اغلب افراد خرید خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند.

1 دیدگاه برای این نوشته

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

  1. Leovidoto

    salam shoma moz khoshk shode ham mikharid ?

بازدید های اخیر
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
صنایع غذایی بالسی
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

صنایع غذایی بالسی