آیا ایران صادرات سبزی خشک به روسیه دارد؟

صادرات سبزی خشک بالسی

شاید این سوال برای شما به وجود بیاد که آیا ایران صادرات سبزیجات خشک به روسیه دارد. جواب این است که بله،  بالسی یکی از شرکت هایی است که این کار را انجام می دهد. با توجه به شرایط آب و هوایی این کشور ، که همیشه سرد می باشد سبزی تازه رشد نمی کند. بنابراین بازار خوبی برای صادرات سبزی خشک به شمار می رود. صادرات سبزی خشک توسط بالسی یک مزیت برای این شرکت بزرگ است. بسته بندی های شرکت بالسی بسیار باکیفیت و زیبا هستند. سایز این بسته بندی ها نیز مناسب می باشند.

صادرات سبزی خشک به روسیه توسط شرکت بالسی

 روسیه همسایه شمالی ایران است. صادرات سبزیجات خشک شده به کشور روسیه می تواند یک تجارت پر سود برای کسانی باشد که این کار را انجام می دهند. بدلیل کمبود سبزیجات تازه در این کشور ، این کشور بیشتر خواهان سبزیجات خشک می باشد.  اگر شما نیز به دنبال صادرات یک محصول به کشور روسیه هستید می توانید سبزی خشک بالسی را انتخاب کنید. بسته بندی های تولیدات بالسی آنقدر زیبا هستند که توجه خریداران زیادی را به خود جلب می کند. همچنین این بسته بندی داری زیپ و گان می باشد .این محصولات در  بسته بندی 180 گرمی با برند بالسی عرضه میشود.

شرکت بالسی دارای کامل ترین سبد سبزیجات خشک میباشد. در سبد  سبزیجات خشک شده بالسی می توان سبزیجات خشک ، تعناع ، شوید ، شنبلیله ، کرفس ، آش ، قورمه ، سوپ ، دولمه و …  اشاره کرد.

سبزی خشک صادراتی

بالسی از شرایط آب و هوایی چهارفصل ایران استفاده کرده و در طول سال از هر جای ایران که کاشت سبزی دارد، خرید کرده و با دستگاه های مدرن و پیشرفته خشک می کند. این تولیدات در بسته بندی های مناسب به کشورهای همسایه از جمله روسیه صادر می شود. شرکت بالسی برای افراد زیادی ایجاد شغل کرده است. کسانی که مستقیم یا با واسطه در شرکت بالسی مشغول به کار هستند از مدیران این شرکت به خاطر صادرات سبزی خشک به روسیه کمال تشکر را دارند. چون آن ها نیز در سود حاصله از این کار شریک هستند.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
بالسی همراهی بی نظیر برای صادرات سبزی خشک به ترکیه
نوشتهٔ بعدی
ویژگی های مثبت شرکت های صادرات میوه خشک

خرید ادویه جات و سبزی خشک بالسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

ارتباط آنلاین

واتس اپ