Our Score

صادرات سبزی خشک به روسیه

سبزی خشک بالسی

شاید این سوال برای شما به وجود بیاد که آیا ایران صادرات سبزی خشک به روسیه دارد. جواب این است که بله،  بالسی یکی از شرکت هایی است که این کار را انجام می دهد. با توجه به شرایط آب و هوایی روسیه، که همیشه سرد می باشد سبزی تازه رشد نمی کند. بنابراین بازار خوبی برای صادرات سبزی خشک به شمار می رود. صادرات سبزی خشک توسط بالسی یک مزیت برای این شرکت بزرگ است. بسته بندی های شرکت بالسی بسیار باکیفیت و زیبا هستند. سایز این بسته بندی ها نیز مناسب می باشند.

شرکت بالسی صادرات سبزی خشک به روسیه را انجام می دهد

 روسیه همسایه شمالی ایران است. صادرات سبزی خشک به کشور روسیه می تواند یک تجارت پر سود برای کسانی باشد که این کار را انجام می دهند. بدلیل کمبود سبزی تازه در روسیه، این کشور بیشتر خواهان سبزی خشک می باشد. صادرات سبزیجات خشک به روسیه توسط بالسی سود زیادی برای این شرکت به دنبال داشته است. اگر شما نیز به دنبال صادرات یک محصول به کشور روسیه هستید می توانید سبزی خشک بالسی را انتخاب کنید. بسته بندی های تولیدات بالسی آنقدر زیبا هستند که توجه خریداران زیادی را به خود جلب می کند.

سبزی خشک صادراتی

شما می توانید از صادرات سبزی خشک به کشور روسیه درآمد زیادی کسب کنید. بالسی از شرایط آب و هوایی چهارفصل ایران استفاده کرده و در طول سال از هر جای ایران که کاشت سبزی دارد، خرید کرده و با دستگاه های مدرن و پیشرفته خشک می کند. این تولیدات در بسته بندی های مناسب به کشورهای همسایه از جمله روسیه صادر می شود. شرکت بالسی برای افراد زیادی ایجاد شغل کرده است. کسانی که مستقیم یا با واسطه در شرکت بالسی مشغول به کار هستند از مدیران این شرکت به خاطر صادرات سبزی خشک به روسیه کمال تشکر را دارند. چون آن ها نیز در سود حاصله از این کار شریک هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.