Our Score

صادرات سبزی خشک به ترکیه

خواص سبزی خشک

صادرات سبزی خشک به ترکیه توسط شرکت بالسی انجام می شود. سبزی های خشک شده توسط این شرکت در بسته بندی های زیبا و با کیفیت برای صادرات عرضه می گردند. بالسی یک شرکت صادرکننده سبزی خشک به ترکیه است. قیمت بسته های سبزی خشک این شرکت بسیار مناسب است. با وجود سبزی خشک در بازار، این ماده غذایی همیشه در دسترس می باشد.

ترکیه با ایران مرزهای خاکی زیادی دارد. با این وجود صادرات سبزی خشک به این کشور می تواند یک تجارت بسیار موفق باشد. بالسی به عنوان یک شرکت صادر کننده سبزی خشک به ترکیه توانسته از این بازار بهره مند شود.

صادرات سبزی خشک به ترکیه توسط شرکت بالسی

با توجه به کیفیت و ارگانیک بودن سبزی خشک های بالسی، این شرکت بازار بسیار خوبی را در کشور همسایه ترکیه به دست آورده است. اگر شما نیز در فکر صادرات به ترکیه هستید می توانید از تنوع محصولات بالسی برای این کار استفاده کنید. با توجه به بسته بندی های زیبای محصولات بالسی، توجه هر سلیقه ای را برای خرید به خود جلب می کنند. بالسی به عنوان یک شرکت صادر کننده سبزی خشک به ترکیه می تواند یک راهنما و تأمین کننده عالی برای کسانی باشد که می خواهند در این راه قدم بگذارند.

سبزی خشک صادراتی

ایران با توجه به شرایط آب و هوایی که دارد تمامی فصول سبزی تازه برای استفاده دارد. شرکت بالسی از این شرایط خوب استفاده کرده و سبزی های تازه را با بهترین دستگاه ها خشک می کند. بالسی سبزی ها را در پاکت های شکیل که در خور بازار جهانی باشد بسته بندی می کند و برای صادرات به کشور ترکیه آماده می کند. این شرکت از تعداد زیادی ماشین برای صادرات سبزی خشک استفاده می کند. بنابراین از این طریق نیز برای افراد زیادی اشتغال زایی کرده است. کسانی که در شرکت بالسی مشغول فعالیت هستند در کار بزرگ صادرات سبزی خشک شریک هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.