مرکز خرید سبزی خشک شده

1399/04/08

سبزیجات خشک از جمله اقلام ضروری هست که تو خونه همه ی ما پیدا میشه . از سبزیجات خشک در درست کردن انواع غذاها مانند کوکو سبزی،  قرمه سبزی ، قلیه ماهی و …  یا در تهیه سوپ و ترشیجات استفاده میشود . ناگفته نماند که سبزیجات خشک مصارف درمانی بیشماری داشته و در طب سنتی نیز کاربرد دارد. بنابراین خرید و تهیه سبزی خشک از مراکز معتبر از اهمیت ویژه ای برخوردار هست . شرکت بالسی با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در زمینه سبزیجات خشک ، ادویه جات ، مسقطی و میوه خشک ، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تهیه و تولید میکند تا مصرف کنندگان با خیال راحت از آن استفاده کنند.

 

انواع سبزیجات خشک

شرکت بالسی مفتخر است که بیش از ۲۱ نوع سبزیجات از جمله سبزیجات تکی و ترکیبی را تولید میکند . در زیر لیست سبزیجات خشک بالسی را مشاهده میکنید.

 1.  سبزی اسفناج خشک  
 2.  سبزي ترخون خشك 
 3.  سبزی گشنیز خشک 
 4.  سبزي پونه خشك
 5.  سبزي تره خشك
 6. سبزی جعفری خشک
 7.  سبزی ریحان خشک
 8. سبزی شنبلیله خشک
 9. سبزی شوید خشک 
 10. سبزی مرزه خشک
 11. سبزی نعنا خشک
 12. سبزی کرفس خشک
 13. سبزی آش خشک
 14. سبزی پلو خشک
 15. سبزی دلمه خشک
 16. سبزی قلیه ماهی خشک
 17. سبزی قرمه خشک
 18. سبزی کوکو خشک
 19. سبزی کوفته خشک
 20. سبزی سوپ خشک
 21. سبزی ترشی خشک

 

لیست سبزیجات خشک ترکیبی

 

سبزی قرمه خشک : جعفری خشک + اسفناج خشک + کرفس خشک + تره خشک + شنبلیله خشک + گشنیز خشک 

 

سبزی آش خشک : گشنیز خشک + شوید خشک + جعفری خشک 

 

سبزی کوکو خشک : جعفری خشک + شنبلیله خشک + گشنیز خشک

 

سبزی دلمه خشک : نعنا خشک + مرزه خشک + ترخون خشک + شوید خشک + جعفری خشک + تره خشک

 

سبزی کوفته خشک : جعفری خشک + ترخون خشک + نعنا خشک + مرزه خشک + تره خشک + شوید خشک

 

سبزی پلو خشک : شوید خشک + گشنیز خشک + تره خشک + جعفری خشک

 

سبزی سوپ خشک : جعفری خشک + شوید خشک + اسفناج خشک + گشنیز خشک + تره خشک

 

سبزی قلیه ماهی خشک : شنبلیله خشک + گشنیز خشک

 

 

مرکز خرید سبزی خشک شده در تهران

امروزه با توجه به دغدغه های پرشمار افراد و نداشتن وقت کافی برای خرید ، راه آسان و سریعتری وجود دارد که زودتر به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنیم . فروشگاه اینترنتی بالسی همواره تلاش کرده بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد . شرکت بالسی با حذف واسطه ها و تولید و تامین سبزیجات خشک یکی از بزرگترین مراکز فروش سبزی خشک میباشد . برای خرید سبزیجات خشک کافیست با شماره      ۰۹۱۲۸۹۳۹۲۱۸    تماس بگیرید و یا از طریق سایت بالسی سفارش خود را ثبت نمایید. 

مراکز خرید بسیاری در تهران برای سبزی خشک فله و عمده وجود دارد درصورتی که قصد خرید این محصولات در حجم کم و برای مصرف خانگی را دارید میتوانید این محصولات را از بازار ۱۵ خرداد ( توپخونه ) یا از سایت بالسی تهیه کنید . شرکت بالسی سبزیجات بسته بندی را در بسته های سلفونی و جعبه ای عرضه میکند . همچنین در صورتیکه به دنبال یک مرکز خرید سبزی خشک شده به صورت عمده میگردید می توانید با ما تماس گرفته تا محصولات درخواستی شما زیر قیمت کل بازار های ادویه و سبزی خشک ایران تهیه گردد . شرکت بالسی به علت تولیدکننده و تامین کننده بودن  قادر است محصولات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان عرضه کند.

 

سبزی خشک بالسی

 

 

کاربرد سبزیجات خشک

 1. درست کردن انواع چای و یا دمنوش 
 2. طبخ انواع غذا ها ، سوپ ، ترشیجات ، شوریجات و …
 3. درست کردن انواع سس ها
 4. مصارف درمانی

 

 افزایش ماندگاری سبزی با خشک کردن

از آنجاییکه سبزیجات تازه در تمام فصول یافت نمیشود و از طرفی منجمد کردن آنها موجب از بین رفتن مواد معدنی میشود ، خشک کردن یکی از راه های افزایش ماندگاری سبزیجات است و خشک کردن آنها منجر به از بین رفتن رطوبت و در نتیجه جلوگیری از وجود میکروب ها میشود . به همین سبب خرید سبزی خشک شده نسبت به تازه بسیار منطقی تر و به صرفه تر میباشد.