Our Score

باسی،یکی از بهترین شرکت های تولید کننده میوه خشک

میوه خشک صادراتی

 شرکت صنایع غذایی بالسی یکی از شرکت های تولید کننده میوه خشک  در سطح انبوه می باشد. این شرکت برای خشک کردن و بسته بندی محصولات از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده کرده و هر روز نیز برای پیشرفت بیشتر ابزارآلات خود تلاش می کند. بالسی علاوه بر تولید این محصولات را نیز مستقیما به مصرف کنندگان عرضه می کند. بدین ترتیب با حذف واسطه ها، کالایی با کیفیت و با قیمت واقعی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

بالسی همراهی مطمئن برای شرکت های تولید کننده میوه خشک  

همانطور که گفته شد بالسی، یکی از تولید کنندگان میوه خشک  است که امر بسته بندی و فروش آنها را نیز انجام می دهد. بهداشت و سلامتی اصل اول محصولات بالسی است و تمامی آنها در شرایطی استاندارد و سالم انبار می شوند تا زمانی که به دست مصرف کنندگان برسند. به مدد دانش بالای پرسنل بالسی محصولات این شرکت از کیفیتی در حد صادرات برخوردار هستند. نکته مثبت دیگر اینکه کارشناسان کنترل کیفی بالسی به تمام مراحل کار نظارت داشته و تا زمانی که از تطابق محصول با استانداردهای بین المللی اطمینان خاطر کسب نکنند آن را روانه بازار نمی کنند.

برای مشاهده محصولات و قیمت ها کلیک کنید.
میوه خشک مخلوط

در کنار این تولید قدرتمند، بالسی در زمینه فروش محصولات نیز بسیار هوشمندانه عملمی کند.به طوری که بسیاری از کارخانجات، هتل ها و برندهای معروفی همچون دلپذیر، بیژن، گلستان و … مشتریان پر و پا قرص بالسی هستند.

شرکت ها و بنگاه های کوچک بسیاری وجود دارد که در زمینه تولید میوه خشک فعالیت دارند. اما بسته بندی مناسب و لاین فروش مستقیم برای محصولات خود ندارند. بالسی می تواند یک همراه و همکار مطمئن برای چنین شرکت هایی باشد. در واقع این تولید کنندگان میوه خشک  بخشی از نیاز بالسی را تأمین کرده و در مقابل محصولات آنها بسته بندی شده و در بازارهای جهانی به فروش می رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

صنایع غذایی بالسی

شما را به بازدید از نمایشگاه غذایی واقع در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال دعوت مینماید.